Polecane pliki i strony:


Mapa porządku

Istotą funkcjonowania mapy porządku w jej obecnej postaci jest propagowanie postaw proekologicznych i obywatelskich poprzez wskazanie miejsca zauważonych nieprawidłowości (dodanie zgłoszenia o zdarzeniu) np. zalegania nieczystości latem lub śniegu / oblodzenia zimą, dewastacji, uszkodzenia nawierzchni jezdni itp. Mechanizmy mapy porządku sprawią, że przesłane zgłoszenie trafi do właściwych służb, a w konsekwencji optymalizację działań miejskich służb interwencyjnych.
Pobierz plik

Mapa hałasu

Rozwiązanie pozwala na weryfikację numerycznych map hałasu przez rzeczywisty pomiar w wybranych punktach. Realizuje ustawowe wymaganie w zakresie udostępniania informacji o stopniu zagrożenia hałasem społeczeństwu. Pozwala na tworzenie dynamicznych map hałasu obrazujących rzeczywisty stan zagrożenia hałasem w wybranych przedziałach czasowych (uzyskane wyniki pomiarowe można uśredniać w dowolnych przedziałach czasowych oraz porównywać między sobą).

Pobierz plik

gdansk4u MOBILE
gdansk4u MOBILE to darmowy mobilny informator turystyczny, który można pobrać na telefon komórkowy. Aplikacja jest skierowana do turystów odwiedzających Gdańsk i zawiera wszelkie potrzebne informacje – noclegi, restauracje, atrakcje, muzea oraz wiadomości na temat bieżących wydarzeń turystycznych w Gdańsku. Treść aplikacji jest oparta na portalu  turystycznym www.gdansk4u.pl. Aplikację można pobrać na dwa sposoby:
  • poprzez sieć wi-fi czy transfer w ramach danej sieci telefonicznej,
Wystarczy wejść na odpowiedni adres www lub zeskanować kamerą telefonu specjalny kod, który został umieszczony na wszystkich materiałach promocyjnych projektu.
  • bezpłatnie przy pomocy nadajników bluetooth, umieszczone w strategicznych miejscach na terenie miasta Gdanska.
Więcej informacji na www.gdansk4u.pl/mobile
Jeżeli mają Państwo propozycje innych opracowań i poradników, prosimy o nadsyłanie ich na adres polecamy@gdanskwifi.pl. Mogą też Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego.
GdańskWifi Polecamy

Znajdź hotspot

GD@NSKwifi to sieć 104 bezpłatnych hot-spotów dostępnych w gdańskiej przestrzeni miejskiej. Można je łatwo znaleźć dzięki czytelnym tabliczkom informacyjnym lub za pomocą mapki widocznej na tej stronie. Informację o lokalizacji wszystkich hotspot’ow można pobrać z pliku w formacie CSV i używać na zasadach określonych na portalu http://www.gdansk.pl/otwartygdansk
Więcej

Zaakceptuj regulamin

Aby skorzystać z bezpłatnego internetu wystarczy zaakceptować regulamin sieci GD@NSKwifi. Jeżeli masz pytanie możesz zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii gdzie uzyskasz niezbędną pomoc. Numer infolinii dostępny jest na każdej tabliczce informacyjnej. Więcej

Korzystaj z sieci

GD@NSKwifi w lokalizacjach wskazanych na mapie lub wykorzystaj mobilny przewodnik turystyczny.
Więcej

Znajdź hotspot

GD@NSKwifi to sieć 100 bezpłatnych hot-spotów dostępnych w gdańskiej przestrzeni miejskiej. Można je łatwo znaleźć dzięki czytelnym tabliczkom informacyjnym lub za pomocą mapki widocznej na tej stronie.
Więcej

Zaakceptuj regulamin

Aby skorzystać z bezpłatnego internetu wystarczy zaakceptować regulamin sieci GD@NSKwifi. Jeżeli masz pytanie możesz zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii gdzie uzyskasz niezbędną pomoc. Numer infolinii dostępny jest na każdej tabliczce informacyjnej.
Więcej

Korzystaj z sieci

GD@NSKwifi w lokalizacjach wskazanych na mapie lub wykorzystaj mobilny przewodnik turystyczny.
Więcej

© 2014 GD@ŃSKwifi I PL I EN I Regulamin I Polityka cookies I Infolinia 801 000 250