Jak korzystać z sieci GD@ŃSK wifi:


Znajdź najbliższy punkt dostępowy
GDANSKwifi to sieć 104 bezpłatnych hotspotów dostępnych w gdańskiej przestrzeni miejskiej. Można je łatwo znaleźć dzięki czytelnym tabliczkom informacyjnym lub za pomocą mapki widocznej na tej stronie.
Zaakceptuj regulamin
Aby skorzystać w bezpłatnego internetu wystarczy zaakceptować regulamin sieci GDANSKwifi. Jeżeli chcesz zapoznać się teraz z regulaminem kliknij link. Jeżeli masz pytanie możesz zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii gdzie uzyskasz niezbędną pomoc. Numer infolinii dostępny jest na każdej tabliczce informacyjnej.
Korzystaj z sieci hotspotów
GDANSKwifi to nie tylko bezpłatny i bezpieczny internet dla wszystkich, to również źródło aktualnych informacji o tym co ciekawego dzieje się w najbliższej okolicy oraz mobilny przewodnik turystczny.
Jeżeli mają Państwo problemy z dostępem do naszej sieci, lub zauważyli problemy w jej funkcjonowaniu prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub telefonicznie na numer +48 801 000 250

Informacje o hotspotach

Gdańsk Wifi25 hotspotów

mapPobierz lokalizacje

Informacje o regulaminie

document
Regulamin
phone801 000 250

Informacje dla Turysty

logo-visit

Znajdź hotspot

GD@NSKwifi to sieć 100 bezpłatnych hot-spotów dostępnych w gdańskiej przestrzeni miejskiej. Można je łatwo znaleźć dzięki czytelnym tabliczkom informacyjnym lub za pomocą mapki widocznej na tej stronie.
Więcej

Zaakceptuj regulamin

Aby skorzystać z bezpłatnego internetu wystarczy zaakceptować regulamin sieci GD@NSKwifi. Jeżeli masz pytanie możesz zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii gdzie uzyskasz niezbędną pomoc. Numer infolinii dostępny jest na każdej tabliczce informacyjnej.
Więcej

Korzystaj z sieci

GD@NSKwifi w lokalizacjach wskazanych na mapie lub wykorzystaj mobilny przewodnik turystyczny.
Więcej

© 2017 GD@ŃSKwifi I PL I EN I Regulamin I Polityka cookies I Infolinia 801 000 250